BPDC.BE Shows Binnenland 31ste Internationale Hondenshow der Zuiderkempen te Lommel met CAC
 
31ste Internationale Hondenshow der Zuiderkempen te Lommel met CAC PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Belgian Pug Dog Club   
maandag, 09 juni 2008 19:06

Keurmeester/Juge Mr. De Wilde A. (B)

REUEN/MALES

Babyklas/Classe Baby

HAGAR EBURONICUM  1 VB/TP BESTE BABY/MEILLEUR BABY

(Black Schnau Considus & Fleur)

F/P Coenen Willem Eig/Prop Valkiers Wendy

 

Puppyklas/Classe Puppy

BRIGSAM GAIUS  1 VB/TP

(Brittyard's Marius & El Jalisco's Gunilla)

F/P Baert-Sabbe Sammy & Brigitte Eig/Prop Bogaert-De Brabander Stephan & Lina / Baert-Sabbe Sammy & Brigitte

 

Jeugdklas/Classe Jeunes

LUCKYWAY'S GRAZIANO  AFW/ABS

(Black Schnau Chopin & Delwin's Blackberry)

F/P Van de Weghe Luc Eig/Prop Monissen Nancy

 

Tussenklas/Classe Intermediaire

BRIGSAM FARON  1U/EX CAC

(Brittyard's Marius & Multi Ch. Dylville Bluebird)

F/P & Eig/Prop Baert-Sabbe Sammy & Brigitte

 

Openklas/Classe Ouverte

FARWEST DU PETIT KHINGAN 1U/EX Reserve CAC

(Ch. Im Namen der Rose ALfonso I & Ch. Black Pearl du Chevalier de Saint Maxime)

F/P Monnier-Lebrun J-C & P & M Eig/Prop Mylemans Jan & Ingrid / Baert-Sabbe Sammy & Brigitte

 

Kampioensklas/Classe Champion

VAINCENT VOM ULMER HAUS 2U/EX

(Tjerre Vom Ulmer Haus & Booby Vom Ulmer Haus)

F/P Gerrit Vrieze Eig/Prop Jung Rita

ULITHI'S CARLOS 1U/EX

(Patsgang Lord Eastonite & Donnymoor Naughty-Nancy)

F/P Hupe H.R. Eig/Prop Lorenz Daniela

 

TEVEN/FEMELLES

Puppyklas/Classe Puppy

YVANKA VOM ULMER HAUS 1VB/TP BESTE PUPPY/MEILLEUR PUPPY

(Ch. Black Anubis Von Der Hachelbach & Sarah Vom Ulmer Haus)

F/P Jansen Monique Eig/Prop Franz Annelies

 

Jeugdklas/Classe Jeunes

ISA OF THE WAKING EDGE 2 ZG/TB

(Ch. Myojo Pugmalion & Guinnevere v.d. Wilg)

F/P & Eig/Prop Kamp Marjon

 

GALINA 1 U/EX BESTE JEUGD BOB

(Obiwankenobi van 't Landvreugd & Sjo)

F/P Van De Vuyst Kelly Eig/Prop Valkiers Wendy

 

Tussenklas/Classe Intermediaire

BRIGSAM FIENTJE 1U/EX Reserve CAC

(Brittyard's Marius & Multi Ch. Dylville Bluebird)

F/P Baert-Sabbe Sammy & Brigitte Eig/Prop Mylemans Jan & Ingrid

MADDI ETERNAL BOSKA KATE 3 ZG/TB

(Ord Eternal & Stellanova Coco)

F/P Katarzyna Sokulska-Eysmont Eig/Prop Tochowicz-Ertman Jolanta

BRIGSAM FROUWKE 2U/EX

(Brittyard's Marius & Multi Ch. Dylville Bluebird)

F/P & Eig/Prop Baert-Sabbe Sammy & Brigitte

 

Openklas/Classe Ouverte

BRIGSAM FLEURKE 1U/EX CAC

(Brittyard's Marius & Multi Ch. Dylville Bluebird)

F/P & Eig/Prop Baert-Sabbe Sammy & Brigitte

 

HAGAR EBURONICUM WERD 3de BESTE BABY IN SHOW !

(F/P Coenen Willem Eig/Prop Valkiers Wendy)

 

BRIGSAM WERD BESTE GROEP IN SHOW !

(F/P & Eig/Prop Baert-Sabbe Sammy & Brigitte)

Laatst aangepast op maandag, 23 juni 2008 11:08
 

Deze website kwam tot stand met medewerking van :

Banner
 
welkom-bpdc.gif

Wie is online?

We hebben 17 gasten online